Please update your Flash Player to view content.
Банер

Тренування Національної збірної України в Палаці Спорту

Напередодні старту Чемпіонату Світу 2013 з художньої гімнастики, що проходитиме з 27 серпня по 1 вересня в Києві, Національна збірна України на чолі з головними тренерами Альбіною та Іриною Дерюгіними в ці дні проводять тренування в приміщенні Київського Палацу Спорту, де саме і буде відбуватися змагання Світової першості.

Альбіна Миколаївна Дерюгіна, головний тренер Збірної України:

Нарешті ми отримали можливість тренуватися в такому чудовому приміщенні як Палац Спорту, що є дуже важливим для підготовки збірної до цьогорічної Світової першості, що вібудеться у нас вдома. Наразі маємо дуже хороший об'єм роботи і достатню кількість часу, щоб максимально ефективно попрацювати з дівчатами.

Не так давно ми повернулися з Всесвітніх ігор, що проходили в Колумбії, і дуже щасливі перебувати та тренуватися вдома. Рівень і умови тут і там навіть не можна порівняти ... Вдома й прості стіни йдуть в поміч нашій команді.

Ми добре готуємося і зробимо все, щоб до домашнього Чемпіонату Світу вивести наших гімнасток на пік форми і зараз докладаємо максимум для цього зусиль. Адже на нас чекає не просто черговий турнір, а домашній Чемпіонат Світу, де ми маємо не просто виступити, а показати найкращий результат. Здатні ми на найвищі сходинки п'єдесталу, в цьому я переконана і переконуюсь кожного дня дивлячись на те, як працюють наші гімнастки.

Аліна Максименко, дворазова призерка Універсіади в Казані:

Зараз у нас просто розкішні умови. І ми сподіваємося, що і напередодні старту Чемпіонату у нас буде можливість ще потренуватися у приміщенні Палацу Спорту, де саме і буде проходити турнір. Тут справді дуже затишно, дуже комфортно і можна спокійно готуватися до змагань такого високо рівня як Чемпіона Світу.

Ганна Різатдінова, призерка Чемпіонатів Європи, Світу та Універсіад:

Після Колумбії ми все ще проходимо акліматизацію, тому тренування даються нам не легко ... але ми робимо все, щоб повернутися до хорошої форми і ті умови, які ми маємо зараз для тренувань в Палаці Спорту є ідеальними. Висока стеля, хороше освітлення, багато простору. Вправи виконуються зовсім по іншому. Ми хочемо максимально скористатися цією можливістю і працюємо зараз тут кожен день.

У мене великі сподівання на рахунок прийдешнього Чемпіонату Світу в Києві і я докладу максимум зусиль, щоб показати найкращий результат. Хоча у рідних стінах ми матимемо подвійне психологічне навантаження і відчуватимемо більшу відповідальність, але виступатимемо з подвійною віддачею та бажанням, адже виступи відбуватимуться перед рідною публікою. У нас чудові вболівальники і ми на них дуже розраховуємо.