Please update your Flash Player to view content.
Банер

Старт промокампанії Чемпіонату Європи з баскетболу

У Києві стартувала промокампанія з підтримки U16 Чемпіонату Європи з баскетболу 2013 серед чоловіків, який пройде в київському Палаці Спорту з 8 по 18 серпня. З рекламних площин, котрі заполонили місто, юні гравці української збірної заявляють про власні амбіції та обіцяють показати першокласну гру.

У фотосесії взяли участь всі шістнадцять "збірників". Це була принципова позиція тренера збірної України Віталія Усенка, оскільки баскетбол - командна гра, де всі гравці працюють на спільний результат.

Вісім баскетболістів стали героями першої хвилі промокампанії - "Автограф". Саме її вже можна побачити на вулицях, в метрополітені та на міському транспорті Києва. На знімках гравці юнацької збірної Ігор Стародуб, Іван Ткаченко, Віталій Шибель, Віталій Зотов, Святослав Михайлюк, Володимир Чупира, Ілля Антоненко, Сергій Гущин зняті під час налаштування на гру. Кожен з них тримає м'яч з власним автографом. Плакати супроводжуються мотиваційними гаслами: "Мій почерк гри вивчатимуть", "Суперники говоритимуть про мене пошепки", "Я увійду в історію баскетболу", "Моє ім'я прогримить на весь світ" тощо.

Це був перший досвід професійної фотозйомки для молодих спортсменів і спочатку вони почувались досить скуто, але швидко адаптувалися. Багато в чому допомогли тренери збірної, які, знаючи сильні сторони кожного гравця, допомогли їм обрати правильні рухи. Гасла для кожного хлопця підбирались вже згодом. 

Назва другої хвилі промокампанії, яку зі стартом чемпіонату громадськість побачить на зовнішніх рекламних носіях - "Вище неба". У цій фотосесії гравці збірної зафіксовані у стрибку на фоні блакитного неба. Знімки розкривають сенс гасла турніру «Злети назустріч виклику!», а також демонструють високий потенціал баскетболістів та закликають вболівальників прийти підтримати збірну під час турніру.

За словами директора турніру ЄвроБаскет 2015 Маркіяна Лубківського, основна ідея кампанії полягала в тому, щоб показати обличчя гравців української збірної, продемонструвати їх внутрішню силу та прагнення до перемоги. «Вперше чемпіонат Європи з баскетболу U16 проводиться в Україні. Грати вдома це величезна честь для нашої збірної, проте й величезна відповідальність. Я запрошую всіх прийти в Палац Спорту та підтримати наших баскетболістів. Впевнений, підтримка публіки буде надихати гравців на перемогу!», - закликав М. Лубківський.