Please update your Flash Player to view content.
Банер

The Killers «підірвали» столичний Палац Спорту!

2 липня на сцені Київського Палацу Спорту відбувся не просто концерт, а грандіозне шоу, яке на одному диханні видали британський гурт The Killers!

Як і планувалося, "на розігрів" виходять російське тріо Everything Is Made in China, якісний пост-рок. Звучать дуже добре і голосно, незважаючи на те, що розігріву часто навмисно звук роблять тихіше. Зал реагує схвально, ніякого невдоволення росіяни у публіки не викликають. Під кінець виступу деякі навіть починають стрибати і аплодувати в такт пісень.

Після невеличкою паузи, під час якої техніки гурту забирають зайві інструменти зі сцени, налагоджують звук, нарешті настає усіма очікуваний момент. В 20:30 світло, нарешті вимикається, починає звучати усім знайоме Intro, сцену задимлюють і під шанобливий гвалт фанатів з-за куліс з'являються силуети музикантів, яких так довго чекали.

Починають у Києві The Killers з одного з своїх головних хітів «Somebody Told Me», величезний екран позаду музикантів заливається яскравими фарбами. Публіка відразу вибухає і починає стрибати, всі співають голосно кожне слово. У лідера команди Брендона Флауерса на обличчі широка посмішка, незважаючи на те, що зал не заповнений вщент як усім би хотілося, але він «світиться» від радості. Починати з цієї пісні - безпрограшний варіант, публіка одразу «заведена» і залишається такою до самого кінця виступу.

Останньою композицією звучить «Mr. Brightside», Брендон спускається зі сцени і плескає руки фанів, дає доспівувати фрази публіці, виглядає дуже щасливим. Перед нами він і є той самий Mr. Brightside, з яскравою посмішкою, яка засліплює весь зал. Дякуємо!