Please update your Flash Player to view content.
Банер

Нове обличчя Палацу Cпорту

Капітальний ремонт столичного Палацу Cпорту розпочнеться у наступному місяці, а закінчиться до кінця 2014 року. Таким чином до початку чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року матимемо сучасний спортивний комплекс, що відповідатиме сучасним стандартам проведення спортивних та шоу-подій.

- Хоча загалом капремонт триватиме півтора року, закриють Палац менш, ніж на рік, у 2014-му, - розповів в інтерв’ю газеті «Взгляд» генеральний директор ДК «Спортивні Арени України» Сергій Сімак, - перший етап передбачає частковий ремонт, він триватиме з вересня 2013 до лютого 2014 року. У цей час Палац Cпорту ще зможе приймати гостей. А от з лютого і до кінця 2014 року, коли розпочнуться найбільш складні роботи - ремонт покрівлі - Палац буде закритий.

Гардероби, санвузли та буфети

За словами Сергія Сімака, у першу чергу розпочнуться роботи в гардеробах, які влітку відвідувачам не потрібні. Щоб відремонтувати санвузли та буфети, закривати арену теж немає необхідності. Половина цих закладів закривається на ремонт, а половина функціонуватиме, потім - навпаки. Після ремонту буфети перетворяться на сучасні «фаст-фуди» і зможуть нагодувати вдвічі більше людей за той же час, за рахунок сучасної техніки. Якщо кількість відвідувачів різко зросте, буде введено безготівковий розрахунок картками, за прикладом НСК «Олімпійський».

Ремонт решти інфраструктури у 2013-му

Крім санвузлів, гардеробів і буфетів, вже цього року відремонтують баскетбольний тренувальний зал на третьому поверсі, замінять ліфти та ворота виходу на арену, а також модернізують системи відео-спостереження та оголошення диктора для глядачів. Додатково замінять систему опалення та оновлять пожежну сигналізацію. На ці роботи буде витрачено 70 мільйонів гривень. Загалом же кошторис капітального ремонту становить 200 мільйонів гривень.

Стеля із композиту

Основні роботи розпочнуться у Палаці Cпорту в лютому 2014-го, вже після тимчасового закриття арени. Головне завдання для будівельників - відремонтувати дах, замінивши підвісну стелю на сучасну, виготовлену з надміцного композиту (багатокомпонентного матеріалу, в основі якого - пластик).

Скайбокси і віп-ложі

В результаті ремонту у Палаці Cпорту з’являться новинки – «віп-ложі» і «скайбокси». Перші сконструюють на місці нинішніх коментаторських кабін, які при цьому перенесуть за кошик. Навпроти «віп-лож», над спецкомплексом, обладнають шість «скайбоксів», за прикладом «Олімпійського». В одній такій ложі з рестораном зможе розміститися 12 гостей.

Висувні трибуни за воротами

Ще одне нововведення - телескопічні трибуни. Якщо зараз перші 5 рядів під час концертів монтують за допомогою приставних трибун, то після капітального ремонту, додаткові ряди будуть виїжджати з-під основних трибун для баскетбольних ігор і так само повертатися назад під час хокейних матчів. Також за вимогами регламенту «Євробаскету-2015» в залі з'являться місця для інвалідів і пандуси. А освітлення залу зроблять яскравішим у півтора рази.

Сучасний фасад

Зміниться Палац Cпорту не лише всередині, а й зовні. Фасад будівлі облицюють, використовуючи енергозберігаючі технології, що допоможе вдвічі зменшити витрати на опалення.

- Сьогодні стара будівля вибивається із загального вигляду вулиці. Фасад склитимуть, як у сучасних бізнес-центрах, відремонтують колони і замінять вхідні групи. Також старі гранітні сходи замінять на нові, - розповів Сергій Сімак.


Велике майбутнє Палацу Cпорту

- Артисти певного ґатунку, котрі раніше вважали, що Палац Cпорту не достатньо хороший для них, повернуться до нас. Після того, як ми будемо відповідати світовим стандартам, зможемо запрошувати світові чемпіонати, наприклад, з художньої та спортивної гімнастики, - впевнений гендиректор «Укрспортарен».