Please update your Flash Player to view content.
Банер

Сергій Сімак: реконструкція Палацу Спорту не заважатиме видовищу

Перший етап капітального ремонту Палацу Спорту розпочнеться у серпні – вересні цього року і не заважатиме проведенню спортивних та концертних заходів. 

Про це під час веб-конференції на популярному спортивному порталі Sport.ua повідомив генеральний директор Державного концерну «Укрспортарени» Сергій Сімак.

- Уся реконструкція завершиться до кінця 2014 року, - зазначив керівник державних спортивних об’єктів України, - Палац закриватиметься лише у той період, коли проводитиметься ремонт фасаду і покрівлі. Дані роботи не дають можливості відвідування арени. Однак, коли триватиме частковий рекомонт – гардеробів, санвузлів, буфетів – Палац Спорту прийматиме гостей. У той же час після реконструкції вболівальники та глядачі відчують значно більше комфорту у комплексі.

Відповідаючи на запитання читачів веб-сайту щодо цінової політики на спортивних подіях та під час концертів, Сергій Сімак зауважив, що квитки на концерт, безумовно, коштуватимуть дорожче:

- На жаль, люди не так активно ходять на спорт, як колись, тому потрібно бути дуже уважним до «ціни питання». Це дає можливість привабити чимало вболівальників на «топові» матчі. Скажімо, на баскетбол і хокей ціни на квитки були в діапазоні від 20 до 50 гривень. Взимку це дало можливість заповнити Палац Спорту практично наполовину: приходило по дві з половиною – три тисячі глядачів. На баскетбольні матчі єврокубків збирався майже повний зал - 5 тисяч (максимальна місткість Палацу спорту - 6700, якщо розібрати сидіння за воротами / кошиком).

У той же час на недавній міжнародний матч нашої збірної з гандболу Федерація гандболу України зробила вільний вхід – на превеликий жаль, на вид спорту, який прославляв Україну і Київ, зараз практично не приходить глядач.

Однак загалом Палац Спорту є об’єктом, який практично себе окуповує, - підсумував генеральний директор «Спортивних Арен України»

Прес-служба ДК «Укрспортарени»