Please update your Flash Player to view content.
Банер

Cirque du Soleil представив у Києві шоу ALEGRIA

У четвер, 20 червня, київський Палац Спорту прийняв перше шоу Cirque du Soleil з однією з найвідоміших постановок - "Alegria".

Цього разу Cirque du Soleil приїхав в Україну на 11 днів, протягом яких киянам та гостям столиці буде представлено 14 дійств. Сюжет телеканалу "Україна":

Alegria - справжня легенда Cirque du Soleil, що отримала світове визнання. Прем'єра шоу відбулася в 1994 р. в Монреалі. Перші 15 років шоу виступало під власним Великим Куполом, а в травні 2009 р. Alegria вирушила у нову подорож у форматі арена-шоу. Саундтрек до шоу Alegria до цих пір залишається найприбутковішим музичним альбомом Cirque du Soleil.

Інтерв'ю з Мар'яною Соболь - "принцесою" Цирку дю Солей та єдиною україновною співачкою всесвітньовідомого Цирку. Її появу в цьому шоу назвали революційним, оскільки "Цирк Сонця" набирає своїх артистів переважно з США та Канади.

Неперевершений світ цирку, світ краси та магії Cirque du Soleil завітає до України і відбудеться в Київському Палаці Спорту з 20 по 30 червня, лише цього літа!