Please update your Flash Player to view content.
Банер

Всесвітньо відомий Cirque du Soleil повертається до Києва

Cirque du Soleil повертається в Україну з однією з найвідоміших своїх постановок - "Alegria"! Перший виступ шоу "Alegria" відбудеться 20 червня, а всього в столиці за 11 днів, з 20 по 30 червня, відбудеться 14 виступів. Доброю традицією стало і те, що шоу настільки високого рівня вже вдруге приймає саме столичний Палац Спорту!

Alegr?a - це настрій і стан душі. Шоу, назва якого перекладається з іспанської мови як «торжество», розкриває безліч тем. Могутність і втрата влади; перехід від багатовікової монархії до сучасної демократії; старість і молодість - все це стає контекстом для персонажів шоу, які розповідають і проживають власне життя. Alegria познайомить глядачів з блазнями Короля, придворними поетами, волоцюгами, старими аристократами і дітьми. А ще в цьому світі є клоуни - єдині мешканці, які непідвладні часу і натиску соціальних змін.

У всесвітньо відомому шоу буде задіяна міжнародна трупа з 55 виконавців, акробатів і музикантів з 15 країн. В живому музичному супроводі шоу змішаються такі стилі, як джаз, поп, танго і клезмер.

Гра музикантів, які використовують акустичні інструменти, серед яких є і акордеон, оживляє в пам'яті образи мандруючих артистів, а також шум і "голос" вулиць старих міст. Саундтрек до цього шоу досі залишається найпопулярнішим музичним альбомом Cirque du Soleil, який й понині продається багатотисячними тиражами у всьому світі.

Неперевершений світ цирку, світ краси та магії Cirque du Soleil завітає до України і відбудеться в Київському Палаці Спорту з 20 по 30 червня, лише цього літа!