Please update your Flash Player to view content.
Банер

The Prodigy влаштували рейв в Палаці Спорту

4 червня в київському Палаці Спорту багатотисячна громада фанатів панк-рейву насолодилася "вибуховою хвилею" електронного божевілля, яка накрила їх під впливом музики головних "електро-панків" сучасності, легендарних THE PRODIGY!

Електронне божевілля почалося одразу. THE PRODIGY вирішили довго не розкачувати натовп треками з останнього альбому, а просто підірвали людей перевіреними хітами: Voodoo People, Breathe та Omen ... Розшалілий піпл завівся вже на першому трекі і цього запалу вистачило на весь концерт, до останнього писку колонок!

Британська банда в другому акті почала міксувати свої старі рейв хіти з останніми дап-степ обробками з нових альбомів, то ж присісти хоча б на хвилинку нікому не доводилося. Кейт Флінт та Макс Реаліті заряджали свої напів нецензурні наспіви під нестримний потік композицій, які розкручував Ліам Хаулетт, діджей і головний композитор банди.

Друга секція закінчилася під нестримний та безсмертний Smack My Bitch Up. А завісою концерту стали: Take Me to the Hospital, Their Law, Hyperspeed (G-Force Part 2) та Out of Space.

Головні електро-панки Європи наробили галасу в Києві та поставили "на вуха" весь столичний метрополітен. Рейв та дап-степ, що лунав в Палаці Спорту цього вечора, облупив стіні сусідніх будівель державних органів, чим вкотре заслужив благословення від прихільників в адресу своїх улюбленців, британців THE PRODIGY! Take Me to the Hospital ...