Please update your Flash Player to view content.
Банер

Безсмертні The Prodigy повертаються до Києва! Анонс

4 червня столичний Палац Спорту накриє "вибуховою хвилею" електронного божевілля від головних героїв рейву 90-х і "електронних панків" сучасної музичної індустрії, легендарних THE PRODIGY!

Краща танцювальна група сучасності - саме такими словами найчастіше називають британське "диво" THE PRODIGY, які по праву належать до числа корифеїв танцювальної електроніки. Вони створили і звели на музичний Олімп унікальну танцювальну гримучу суміш, що складається з різних музичних стилів і напрямків, приправлену звучанням важких електрогітар і панківським вокалом, додавши до цієї мішанині божевільний зовнішній вигляд, нестримну енергію, яка відображена в скандально відвертих відеокліпах банди. І цей музичний коктейль вже довгі роки розбурхує розуми мільйонів шанувальників якісної електронної музики.

Без сумніву, під час київського концерту можна буде почути всі кращі роботи THE PRODIGY, такі як 'Voodoo People', 'Firestarter', 'Breath', 'Smack My Bitch Up', 'Out of Space', 'Omen', а також новітні хіти, з 6-ого по рахунку альбому, який готується до виходу.

Головні рейвери планети THE PRODIGY в Київському Палаці Спорту тільки 4 червня! Концерт який не можна пропускати, шоу яке не можливо забути!