Please update your Flash Player to view content.
Банер

Олімпійський відкрито!

Команда ДП «Палац Спорту» вітає киян, вболівальників, фанатів спорту а також наших колег з НСК «Олімпійський» з відкриттям!

Глядачам, яких зібралося більше 60 тисяч, показали двогодинне феєричне шоу, в якому взяли участь 2500 волонтерів і понад 500 артистів. Парадом по реконструйованій арені пройшли легенди вітчизняного спорту та юніори українських футбольних клубів. Глядачів розважало сузір’я зірок вітчизняної естради - Гайтана, Таїсія Повалій та Ані Лорак. Завершилася церемонія 40-хвилинним дратвовим виступом всесвітньо відомої своєю пристрастю до футболу колумбійської співачки Шакіри і висотним салютом.

Особливість урочистої церемонії полягала в тому, що свято готувалося на основі української ідеї силами близько десяти країн світу, а більшість номерів і трюків іменитими колективами було вперше показано саме українській публіці.

У першій частині свята була показана масштабна театралізована постановка на тему історії України, в якій взяло участь більше 2 тис. чоловік.

Епічна частина вистави була просякнута українськими символами, орнаментами, історичними декораціями.

Тут глядачі впізнали засновників Києва - Кия, Щека і Хорива та їхню сестру Либідь, часи Київської Русі, коли танцюристи вишикувалися на сцені у величезний хрест, що символізував хрещення і перехід до християнства. За ним почалося "монголо-татарське іго", яке козаки теж перемогли. Були також каскадери, які з'являлися з даху Олімпійського, танцювальні постановки колективів Вірського та Верьовки, учасники шоу Майданс, понад 2 тис. волонтерів показали вражаючі фігури на полі.

Під час шоу футбольне поле НСК перетворилося в гігантський екран, на який проектувався відеоряд. Глядачі побачили документальний міні-фільм про історію стадіону, і спектакль, в якому були задіяні каскадери і акробати зі світовими іменами, і де була показана історія України, її становлення і розвиток. Особливо бурхливо глядачі відреагували, коли пішов ряд про перемогу "Динамо" над мюнхенською "Баварією" в 1975 році.

По завершенню фільму на сцену вийшов Президент України Віктор Янукович, який оголосив НСК "Олімпійський" відкритим. «Сьогодні - свято всієї України, адже спортивний стадіон - це подарунок усім громадянам, в першу чергу дітям та молоді, серед яких будуть рости майбутні чемпіони», - зазначив глава держави, після слів якого над стадіоном повторно пролунав гімн України.

УЄФА оцінила, що відкриття НСК "Олімпійський" пройшло без ексцесів.

УЄФА не має серйозних зауважень до стадіону НСК "Олімпійський", який 8 жовтня був урочисто відкритий.

Великим плюсом є те, що перше масштабна подія - відкриття оновленої арени - пройшла безпечно. Про це заявив керівник місцевого оргкомітету Маркіян Лубківський.

"Перше враження - стадіон гідно прийняв своїх гостей. Але, звичайно, після такої події буде здійснений детальний аналіз, як працювали всі служби і сервіси, як відбувалася транспортна логістика, переміщення великих груп людей. Цей досвід буде обов'язково враховано при організації подальших подій.

Найголовніше для будь-якої події, яка пов'язана з присутністю великої кількості людей, - щоб свято пройшло без ексцесів та надзвичайних ситуацій, щоб усі залишилися живими, здоровими та задоволеними.

Тобто організація безпеки в нинішніх умовах - питання номер один. І день відкриття стало найголовнішою тестовою подією в житті оновленого стадіону", - підкреслив пан Лубківський.