Please update your Flash Player to view content.
Банер

ЧАЙФовий концерт в київському Палаці Спорту!

18 квітня у столичному Палаці Спорту гурт ЧАЙФ відсвяткував, разом з українськими фанатами, 20-ту річницю виходу альбому «Дети гор».

Святковий концерт складався з двох частин – у першій були виконані всі пісні з альбому-ювіляра, а в другій – «новое и лучшее, только для вас». Композиції «Детей гор» виконувалися у тій послідовності та в тому ж аранжуванні, що й на касеті 1993 року. "Мама, она больше не может…", "Трамвай" ... а під наступну композицію "Зажги огонь в моих глазах" почалися масові танці та щирий "відрив" в залі Палацу Спорту.

У другій частині єкатеринбуржці виконували «Время не ждет», «Не доводи до предела», «Я рисую на окне» та інші хіти. Після чого проанонсували вихід нового альбому «Кино, вино и домино» вже в кінці травня цього року. Першу пісню з нового альбому, «Мой выбор», Чайф і виконав, пообіцявши на наступному концерті більше нових композицій.

Душевний вечір закінчила, мабуть, найбільш душевна композиція з ювілейного альбому "Поплачь о нём", яка відзнаменувала прощання групи ЧАЙФ, але лише до наступного візиту "оранжевого настроения" до Києва. До зустрічі!