Please update your Flash Player to view content.
Банер

«Українські отамани» виходять до фіналу ліги WSB

19 квітня, в рамках кваліфікаційного раунду ліги WSB в київському Палаці Спорту відбулася друга півфінальна зустріч між командами «Українські отаманами» та «Італійський грім». Українські боксери "каменя на камені" не залишили від італійців перемігши з рахунком 5:0!

У першій зустрічі фортуна посміхнулася команді з Італії, і лише один раз українському важковаговику Олександру Усику вдалося здолати опонента - 4:1. Тому, київська зустріч для обох команд була принципова як ніколи. Для виходу у фінал українцям потрібно було видобути 100% результат, 5 перемог у 5 поєдинках, що вони успішно і зробили! Вітаємо!

Результати поєдинків:

  • 54 кг: Микола Буценко – Даніеле Лимоні (технічна перемога Буценко)
  • 61 кг: Василь Ломаченко - Доменіко Валентіно 50:45, 50:45, 50:45
  • 73 кг: Дмитро Митрофанов - Мішель Таварез 48:47, 49:46, 48:47
  • 85 кг: Олександр Гвоздік - Абделхафід Бенчабла 48:47, 47:48, 48:47
  • +91 кг: Ростислав Архіпенко - Тоні Йока 48:47, 48:47, 48:47

Вирішальним поєдинком вечора стала зустріч між Ростиславом Архіпенко (3 поразки і жодного виграшу), і досвідченим Тоні Йоком (5 перемог, 4 поразки), яка завершилась тріумфальною перемогою українця під шквал та галас переповненого Палацу Спорту!

- Спочатку планував згідно з тренерської установки вести бій першим номером, включати "маятник", наносити удари, - розповів Архипенко про стратегію на бій. - Але оскільки суперник виявився швидким в ногах, після другого раунду довелося змінити тактику. Я боксував від оборони, стримуючи його атаки, намагався контратакувати.

- Підтримку партнерів по команді чули в рингу?

- Так, звичайно! Чути було всіх, і я хотів би подякувати всім - Дімі Митрофанову, Саші Усику, Васі Ломаченко, Колі Буценко – всім-всім. У перерві підказували і це дуже допомогло. Окрема подяка уболівальникам, які заповнили Палац Спорту. Чесно кажучи, вперше боксував при такій підтримці. Це було класно!

Василь Ломаченко, Олімпійський чемпіон:

- Які враження від бою?

- Цього разу мені дуже сподобалося, я одержував задоволення. Дуже сильний заряд був від глядачів, підтримка була шалена. Я не очікував, що Палац Спорту буде повністю заповнений. Коли ми вийшли на привітання, мабуть, не всі зайняли свої місця, і людей було не так багато. А коли я вийшов на бій і подивився навколо, був дуже здивований. Я ніколи не боксував при такій кількості глядачів.

Фінальна серія боксу відбудеться 10 та 11 травня в столиці Казахстану - Астані. «Українським отаманам» протистоятиме казахська команда «Astana Arlans», боксери якої, вийшли переможцями з сутички з мексиканськими «Mexico Guerreros».