Please update your Flash Player to view content.
Банер

Олімпійський чемпіон Василь Ломаченко на арені Палацу Спорту!

19 квітня у київському Палаці Спорту вечір світового боксу! «Українські отамани» приймають вдома італійську команду «Італійський грім» в рамках 1/2 фіналу Третього сезону Всесвітньої серії боксу (WSB).

В п'ятницю на поціновувачів боксу чекає серія яскравих поєдинків найвищого ґатунку, адже італійська команда являється чемпіоном Всесвітньої серії минулих сезонів. Але й українцям є кого протиставити італійським боксерам. Лідером складу, який був заявлений на сутички 19 квітня, став Василь Ломаченко - Олімпійський чемпіон, чемпіон світу 2009 та 2011 років! Окрім нього на ринг вийдуть не менш досвідчені бійці: Микола Буценко, Дмитро Митрофанов та Олександр Гвоздік.

У першому півфіналі серії WSB, що відбувся тиждень тому в Італії, "Українські отамани" поступилися "Італійському грому" з рахунком 1:4. Єдиний, хто зміг здобути очко для української команди став Олександр Усик, перемігши італійця Маттео Модуньо.

Взяти реванш наші боксери зможуть вже цієї п'ятниці, 19 квітня в Києві, в Палаці Спорту. Перемога з результатом 5:0 виведе "Українських отаманів" у фінал. При результаті 4:1, буде призначено додатковий бій в третій ваговій категорії.

Повний склад учасників поєдинків 19 квітня (в дужках вказано рекорд боксера в WSB):

  • Напівлегка вага: Микола Буценко (2-0) - Даніеле Лімоне (0-3)
  • Легкий вага: ВАСИЛЬ ЛОМАЧЕНКО (4-0) - Доменіко Валентіно (9-3)
  • Середня вага: Дмитро Митрофанов (6-2) - Мішель Таварес (12-5)
  • Напівважку вагу: Олександр Гвоздік (7-0) - Абдельхафід Бенчабла (15-3)
  • Суперважка вага: Ростислав Архипенко (0-3) - Тоні Йока (5-4)
  • Тайбрейкер* (середня вага): Олександр Стрецький (1-1) - Вінченцо Манджіакапре (3-0)

*додатковий поєдинок у випадку нічийного результату.

Запрошуємо любителів боксу прийти та підтримати українську команду в серії поєдинків, коли кожен наступний може стати вирішальним! 19 квітня, Палац Спорту.