Please update your Flash Player to view content.
Банер

Земфіра повертається до Києва з концертом в Палаці Спорту!

Одна з найяскравіших зірок російської рок-сцени - Земфіра, повертається до Києва! Порушивши своє довготривале "мовчання" - 9 квітня, зірка розпочала свій тур містами України. В рамках туру, який приурочений до виходу нового альбому "Жить в твоей голове", Земфіра відвідає: Одесу, Київ, Дніпропетровськ, Харьків та Донецьк.

Музичний стиль Земфіри відносять до жанрів року і поп-року. Більшість музичних спеціалістів в її музиці знаходять вплив як гітарного попа, так і гармоній джазу і боса-нови. Земфіра - одна з найбільш комерційно успішних виконавців в історії російської музики, яка з перших же виступів на великій сцені, а тим паче після дебютного альбому "Земфира" (1999), заволоділа любов мільйонів меломанів СНГ. А згодом по праву завоювала визнання і музичних спеціалістів, ставши жіночим символом "російського року" нової хвилі.

Концерт в Києві, 11 квітня, відбудеться на сцені Палацу Спорту, яка була незмінною площадкою для виступів Земфіри під час майже всіх концертних гостин до столиці України.

Головна подія весни 2013 року, концерт яскравої та неповторної Земфіри, який не залишить байдужим нікого! 11 квітня, Палац Спорту. Початок о 19:00