Please update your Flash Player to view content.
Банер

Будівельник програє перший матчу 1/2 фіналу Єврокубку

20 березня, при переповнених трибунах Київського Палацу Спорту, який зібрав в цей вечір до п'яти тис. вболівальників, столичний "Будівельник" все ж таки поступився іспанському БК "Більбао" в першому півфінальному матчі Єврокубку.

"Будівельник" - "Більбао" 83:93 (19:20, 25:28, 17:23, 22:22)

Головний тренер БК "Будівельник" Айнарс Багатскіс:

"При підготовці до цього матчу ми намагалися акцентувати увагу на тому, що нам належить показати граничну концентрацію, витримку і впевненість у своїх силах! На жаль, не завжди це виходило. Напевно, з нами зіграло злий жарт те, що ми вдало стартували. Потім, команда трохи розслабилася і втратила концентрацію. Ми не виклалися на 200 відсотків! Ми десь не добігли, десь не зробили потрібний крок, а вони зі своїм досвідом усіма нашими помилками з радістю скористалися. Подивіться, скільки нам закинув Васіліадіс! ...

Я не бачу нічого надприродного в грі «Більбао». Вважаю, що у нас є шанси зачепитися за прохід у фінал у матчі-відповіді в Іспанії. Звичайно, ми розуміємо, що там нам буде дуже складно, але я б не хотів перебільшувати, і робити з цієї поразки трагедію - ми грали проти дуже сильної команди. Я сказав хлопцям - немає приводу сумувати! Ми можемо програти сьогодні, але перемогти вже завтра. В баскетболі все буває, ми будемо боротися. Малькольм сьогодні набрав левову частку очок, деякі гравці сьогодні просто випали з гри - нам безумовно є над чим працювати! Я думаю, що для нас головне впоратися зі своїми нервами. Сьогодні настрій був божевільний, я не можу сказати, що хтось не хотів перемогти."


Слід відзначити, що гравець баскетбольного клубу "Будівельник" Малкольм Ділейні побив кілька рекордів Єврокубка. Американський баскетболіст у матчі з "Більбао" встановив рекорд результативності в історії півфіналів Єврокубка, записавши в свій актив 38 очок. Окрім цього, Ділейні встановив рекорд за рейтингом ефективності в матчі півфіналу - 47 балів, а також рекорд за кількістю пробитих та реалізованих штрафних у півфіналах за 11-річну історію Єврокубка - 14 з 16 спроб.

Прочитати про детальний перебіг матчу та переглянути статистику можна тут.