Please update your Flash Player to view content.
Банер

«Українські отамани» вийдуть на ринг Палацу Спорту! Анонс

22 березня у київському Палаці Спорту вечір світового боксу! «Українські отамани» приймають вдома азербайджанську команду «Бакинські вогні» в рамках ? фіналу Третього сезону Всесвітньої серії боксу (WSB).

В п'ятницю на поціновувачів боксу чекає серія яскравих поєдинків найвищого гатунку, адже азербайджанська команда являється півфіналістом Всесвітньої серії минулого року і має справді потужній боксерський склад. Серед них старий опонент олімпійського чемпіона Василя Ломаченка дворазовий Чемпіон Євпропи, Чемпіон світу 2007 року Альбет Селімов, учасник Олімпійських ігор в Лондоні, Чемпіон Азербайджану 2010 року Елвін Мамішадзе, бронзовий призер Олімпіади в Лондоні Магомедрасул Меджідов та інші. Головний тренер команди – досвідчений Нуріпаша Талібов.

«Ми приклали багато зусиль, щоб наступний матч наша команда провела на арені київського Палацу Спорту. І за підтримки ЗМІ та вболівальників це стало можливо. Всесвітня серія боксу набуває популярності в нашій країні і ми раді, що цього разу більша кількість любителів боксу стане свідками яскравого боксерського шоу. Запрошуємо всіх 22 березня прийти і підтримати наших «отаманів», - президент Федерації боксу України Володимир Продивус.

Повний склад учасників поєдинків 22 березня має наступний вигляд (в дужках вказано рекорд боксера в WSB):

  • Напівлегка вага: Микола Буценко (1-0) - Гаирбек Гермаханов (10-1)
  • Легкий вага: Денис Беринчик (1-0) - Хуршид Тоджибаев (3-1)
  • Середня вага: Дмитро Митрофанов (5-2) - Хайбула Мусалов (8-2)
  • Напівважку вагу: Олександр Гвоздик (6-0) - Володимир Челес (4-0)
  • Суперважка вага: Олександр Усик (3-0) - Магомедрасул Меджидов (8-1)