Please update your Flash Player to view content.
Банер

«Будівельник» - «Калев», 9 жовтня, 14:00

afishaab

«Будівельник» - «Калев», 9 жовтня, 14:00

Краща баскетбольна команда України – київський «Будівельник» - повертається на рідну арену. В неділю 9 жовтня на паркеті Палацу спорту «будівели» стартують в розіграші Єдиної Ліги ВТБ - турніру, що об’єднує найсильніші клуби східної Європи. Першим суперником киян стане чемпіон Естонії, талліннський «Калев». Вдало стартувавши у сезоні Суперліги, підопічні чорногорського тренера Звєздана Мітровича намагатимуться показати силу українського баскетболу і на міжнародному рівні – адже «Будівельник», в складі котрого виступають Денис Лукашов, Андрій Агафонов і Дмитро Забірченко, є одним з базових клубів і для національної збірної.

 

Два за ціною одного

До речі, у якості «бонусу», кожен глядач, що матиме квиток на матч «Будівельник» - «Калев», зможе переглянути і гру Суперліги БК «Київ» - «Дніпро», що відбудеться в той же день о 17:00 у Палаці спорту.

Про Лігу

На сьогодні Єдина Ліга ВТБ – один з найцікавіших і найпрестижніших турнірів Старого Світу. Тут за честь своїх країн борються українські «Будівельник» і «Азовмаш», російські ЦСКА і УНІКС, литовські «Жальгіріс» і «Лєтувос Рітас», та багато інших клубів. Зокрема, в груповому раунді Ліги ВТБ, окрім «Калева» на «Будівельник» очікуватиме зустріч з російськими «Хімками», УНІКСОМ, «Червоними крилами», «Нижнім Новгородом», латвійським ВЕФом, казахською «Астаною» і славнозвісним «Жальгірісом» - давнім суперником киян ще з часів СРСР. З цієї компанії в наступний раунд вийдуть лише чотири клуби, тому «Будівельнику» потужна сильна підтримка фанів та глядачів на кожному домашньому матчі у Палаці спорту!