Please update your Flash Player to view content.
Банер

Акредитація ЗМІ на Міжнародний турнір з вільної боротьби

До уваги представників ЗМІ! Розпочалася акредитація на XIX-й Міжнародний Київський турнір з вільної боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам, що буде проходити 16-17 лютого у столичному Палаці Спорту. Саме ці змагання розпочнуть новий олімпійський сезон, і саме українські вболівальники зможуть першими побачити на килимах нову генерацію українських та іноземних борців.

Керівництвом Асоціації спортивної боротьби на чолі з президентом Ельбрусом Тедеєвим, головним тренером збірної України з вільної боротьби Русланом Савлоховим та головним тренером жіночої збірної України Володимиром Євоновим, на змагання запрошені спортсмени з близько тридцяти країн світу, традиційно сильним складом приїдуть команди Росії, США та Білорусії. Очікується, що позмагатися за головні призи до столиці України приїде близько чотирьохсот найсильніших борців з усіх континентів нашої планети, і всі вони традиційно хочуть саме на київському килимі перевірити власні сили напередодні чемпіонату Європи!

Крім того, Ви матимете чудову нагоду поспілкуватися з ветеранами української вільної боротьби, олімпійськими чемпіонами, тренерами та керівниками Асоціації спортивної боротьби України. Запрошуємо Вас долучитися до найяскравішого свята вільної боротьби, яким може похвалитися наша держава.

УВАГА! Акредитація для представників ЗМІ є обов’язковою! У запиті на акредитацію слід зазначити ім’я журналіста та фотографа чи оператора, котрі його супроводжуватимуть, зазначити назву видання/телеканалу.

Наявність бейджа дозволить безперешкодно пересуватися по території змагань і надасть вільний доступ до всіх гостей турніру.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Асоціація спортивної боротьби України