Please update your Flash Player to view content.
Банер

З Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!

Дорогі кияни та українці, керівництво та весь колектив Київського Палацу Спорту хотіли б привітати вас з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Підходить до кінця 2012 рік, і всі ми підводимо підсумки того, як ми працювали, чим жили і чого здобули за цей рік, що минає. 2012 рік подарував всім різнобарв'я емоцій, якими багата щедра душа наших людей. Ми плакали від щастя коли здобували перемоги і сумували, коли перемагали нас. Ми співали в один голос наш славетний гімн і ділилися гіркотою, коли сумнівалися у власних силах.

Але найголовніше, що ми ніколи не здавалися, завжди трималися разом, підтримували одне одного і гуртувалися навколо нашої рідної землі - України! А ця єдність зажди підпитувалася вірою в те, що українська душа, слов'янська воля і людська унікальність подолає будь які перепони, допоможе здобути нові перемоги та славу для нашого народу! Чого ми вам й хотіли б побажати в новому році!

Не давлячись ні на що, ні на кого, вірте в себе, тримайтеся разом і йдіть до нашої спільної перемоги до кінця! Слава Україні! З Новим Роком, Українці!