Please update your Flash Player to view content.
Банер

Новорічна містерія "Легенда про Мулан" від Цирку Фенікс! Анонс

Вперше в Україні, з 27 грудня по 6 січня в Палаці Спорту, всесвітньовідомий ЦИРК «ФЕНІКС» (Франція) представить велику новорічну містерію, масштабне фантастичне шоу під назвою "ЛЕГЕНДА ПРО МУЛАН"!

У Франції цирк «Фенікс» стоїть на одному рівні з Паризькою Оперою. 11 тріумфальних сезонів, запаморочливі акробатичні трюки, тисячі захоплених рецензій, перші премії в сфері циркового мистецтва. Номери «Великий трамплін» і «Чоловічий художній стиль» на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва в Монте-Карло отримали вищу нагороду фестивалю - «Золотого клоуна»!

Трупа цирку «Фенікс» складається з артистів різних країн світу: Мексики, Китаю, Росії, країн Африки та Південної Америки і т.д. На рахунку цирку такі програми: Легенда про Мулан, Дочка Імператора, Цар, Красиві номери зі всього світу, Люкс, Нащадок Дракона, Гранд цирк Мексики, Циганський вільний цирк, Африка та ін. Цирк «Фенікс» єдиний цирк, артистам, якого аплодують так довго, що вони виконують неймовірні трюки на біс.

Древня легенда про Мулан, яку привіз до Києва Цирк, змішана з акробатичною культурою мала величезний успіх! Про це свідчить хоча б те, що з листопада минулого року по квітень 2012 трупа, яка виступає в цирку «Фенікс», дала 115 аншлагових виступів по всій Європі! Такого неймовірного видовищного і масштабного циркового видовища Україна ще не бачила.

Це супер шоу представить 95 учасників, сотні костюмів, дивовижний грим, чудові декорації, неймовірна феєричне освітлення. Те, що здається неможливим, втілюється на сцені, вражаючи уяву і дозволяє глядачеві не просто перейнятися атмосферою, а повністю відчути те, що відбувається на арені Цирку. До мурашок по шкірі, до затриманого дихання. Легкість, з якою акробати парять, перевертає будь-яке розуміння про гравітацію. Люди вміють літати - доведено цирком «Фенікс»! А ще люди вміють любити. Залишатися собою. Жертвувати. Вірити. Сподіватися. Мріяти. Чекати. Бути сильними. Весь спектр людських емоцій в одній виставі! Це варте уваги.

Запрошуємо киян та гостей столиці, з 27 грудня по 6 січня, завітати всією родиною до київського Палацу Спорту на новорічну містерію під назвою "ЛЕГЕНДА ПРО МУЛАН" від одного найуспішніших цирків світу - Цирку «ФЕНІКС»!