Please update your Flash Player to view content.
Банер

LMFAO Redfoo та The Party Rock Crew розфарбували Палац Спорту!

7 грудня, в столичному Палаці Спорту відбулася божевільна вечірка від LMFAO та The Party Rock Crew, що зібрала на найбільшому денс майданчику столиці декілька тисяч фанатів електро-хоп музики!

Вихор клубної тусовки у стилі Rock Party People нарешті докотився і до України, де вся команда LMFAO, включаючи танцюючого робота, діджеїв і крейзі танцюристів відривалися в цей вечір разом з українськими фанатами. Вокаліст колективу RedFoo, відомий як король вечірок, зробив все можливе, щоб підтвердити свій статус і в Україні.

Гігантські надувні зебри, танцюючий рожевий ведмідь, яскраво розмальовані декорації, що прикрасили сцену Палацу Спорту, та найдивакуватіші костюми доповнювали і без того найдрайвовішу музику сучасного електро-хоп руху. Блиск диско-конфеті та бризки шампанського, яким обливали зі сцени першу фан-зону вся команда LMFAO, зривало дах та ощасливило кожного, хто танцював в цей вечір у ритмі Rock Party!

Як і очікувалося, на концерті в Києві хлопці з LMFAO виконали свої найвідоміші хіти, включаючи Rock Party Anthem, Sexy and I Know It і, звичайно ж, Sorry for Party Rocking. Але цим вони не обмежилися, і побалували українських фанів й новою композицією Bring Out The Bottles, яка має побачити світ лише в новому 2013 році.

LMFAO та The Party Rock Crew повторно підкорили серця юних фанатів України, але цього разу в режимі live концерту, відгудівши та відтанцювавши одну з найгучніших вечірок 2012 року, свідками чого стали декілька тисяч юнаків та дівчат, що відвідали цього вечора київський Палац Спорту.

Фотозвіт з концерту можна переглянути в розділі Галерея.