Please update your Flash Player to view content.
Банер

Україна підтверджує свій статус фаворита, розгромивши Естонію!

Національна збірна України впевнено розібралася з командою Естонії0:10 (0:4; 0:4; 0:2), і набравши 6 очок, очолила групу Н відбору на Олімпійські ігри 2014.

Більш скромна за класом збірна Естонії в цей вечір не змогла запропонувати нічого, що могло змусити напружувати м'язи гравців збірної України та нерви українських фанатів. Українці в спокійній манері, на середніх швидкостях, вмикаючи комбінаційну гру та індивідуальний крас окремих гравці, майже не напружуючись здобули перемогу.

Дублем у цій зустрічі відзначився захисник "Компаньйона" Руслан Борисенко (11-а та 39-а хвилини). Крім нього шайби на свій рахунок записали Андрій Міхнов (3-я хвилина), Руслан Федотенко (11-а), Віталій Доніка (17-а), Сергій Варламов (24-а), Олександр Матерухін (30-а), Юрій Наваренко (40-а), Олексій Понікаровський (47-а), Артем Бондарєв (50-а).

"Рахунок по грі. Опір команді такого рівня можна чинити як мінімум за рахунок руху, а ми просто не встигали", — заявив після матчу головний тренер збірної Естонії Дмитро Медведєв.

Головний же тренер нашої команди Олександр Куликов не приховував задоволення від гри. "Рахунок говорить сам за себе. Хлопці грали добре. Дуже їм дякую", — сказав він.

Ця перемога дозволила збірній України за різницею закинутих і пропущених шайб (+17) вийти на перше місце у групі Н, обігнавши збірну Польщі. Сюжет каналу "Хокей":

Нагадаємо, 11 листопада збірна команда України проведе заключний, третій поєдинок в рамках перед кваліфакійного олімпійського турніру зі збірною Польщі, який і вирішить долю єдиної путівки до наступного рауду. Запрошуємо вболівальників до Палацу Спорту підтримати збірну! Початок матчу о 20.00.