Please update your Flash Player to view content.
Банер

Повернення Garbage на велику сцену, концерт в Палаці Спорту!

12 листопада, на сцену київського Палацу Спорту вийдуть кумири декількох поколінь 90-х, автор багатьох хітів та одна з найкращих live-гуртів світу - GARBAGE!

Виступ в рамках цьогорічного, відродженого фестивалю "ПРОСТО РОК 2012", показав, що група, абсолютно заслужено, входить в перелік найкращих рок-гуртів всіх часів і народів, і в даний момент перебуває просто в фантастичній концертній формі!

2012 рік можна вважати знаковим для фанів культового колективу. Garbage випустили новий альбом Not Your Kind of People, на честь чого і стартувало світове турне групи, перше за сім (!) останніх років мовчання, і в рамках якого група відіграє концерт й у Києві.

Група GARBAGE стала відома завдяки своєму незвичайному звучанню, виразному вокалу солістки Ширлі Менсон, а також інноваційним засобам обробки звуку. GARBAGE є однією з найбільш успішних рок-груп 1990-х років, про що говорить хоча б те, що в світі продано більше 17 мільйонів копій альбомів групи.

26 березня 2012 року вийшов перший альбомний сингл «Blood for Poppies». А сам реліз п'ятого студійного альбому відбувся 15 травня. У британському чарті альбом дебютував на 10-м місці! Платівка отримала відмінні відгуки в пресі, і була позитивно зустрінута як критиками так і фанатами групи, оскільки, на думку багатьох, група повернулися до властивого їм, унікального стилю. Одним з результатів повернення групи до творчості став свіжий кліп на пісню з нового альбому «Big Bright World»:

GARBAGE чекали у Києві дуже багато років! І от нарешті, 12 листопада музичні ікони 90-х порадують справжніх меломанів і шанувальників якісної рок-музики своїм фантастичним драйвом та шоу. І, не зважаючи на те, якою буде погода: холод, мряка чи сірість, в київському Палаці Спорту в цей вечір однозначно буде гаряче!