Please update your Flash Player to view content.
Банер

Жива легенда знову в Україні, Deep Purple в Палаці Спорту!

1 листопада, в київському Палаці Спорту, відбудеться концерт одного з ідолів світової рок-сцени, гурту Deep Purple!

Легендарні і нестаріючі британці знову порадують київську публіку своїм виступом. До складу як і раніше в останні роки, крім незмінного Яна Гіллана, входять гітарист Стів Морс, басист Роджер Гловер, клавішник Дон Ейрі і ударник Іен Пейс.

У лютому цього року засновники хард-року відзначили своєрідний ювілей - 44 роки з дня заснування. За цей час група увійшла у світову класику рок-музики, в світі продано близько 240 мільйонів копій їх альбомів. Сьогодні Deep Purple досягли вражаючої світової популярності і визнання, але не почивають на лаврах і не перетворилися в музейні експонати. Музиканти й далі радують своїх шанувальників і всіх цінителів класичного хард-року, випускаючи нові альбоми і гастролюючи світом.

На цьому етапі учасники групи Deep Purple записують новий, 19-й за рахунком альбом, реліз якого планується на осінь 2012 р. То ж є всі підстави сподіватися, що у всіх гостей, що завітають до Палацу Спорту ввечері 1 листопада, буде можливість окрім старих улюблених хітів почути-оцінити й абсолютно нові композиції.

Після останнього концерту зірок, який відбувся в Києві, глядачі були переповнені емоцій, ділилися позитивом та враженнями:

«Це було просто СУПЕР! Старі ТАК запалили! Атмосфера була просто нереального позитиву! Особливо тішило, коли народ років під 40 і більше давав жару нарівні з молоддю!»

«Насправді це так здорово - сидіти поруч з батьком (якому за 45) і мужиками, віку наших мам і тат, і разом кричати на всю горлянку: "Smoke On The Water!!!"»

1 листопада у киян та гостей столиці є прекрасна можливість доторкнутися до живої легенди, засновників хард-року, що радує своїми шедеврами не одне покоління. Deep Purple знову в Україні, в Палаці Спорту! Початок о 19:00.