Please update your Flash Player to view content.
Банер

Перша перемога БК Київ в Палаці Спорту!

Столичний баскетбольний клуб "Київ" здобуває свою першу перемогу в новому сезоні Суперліги на паркеті київського Палацу Спорту! Кияни в рівному поєдинку перемогли ще одного аутсайдера старту БК "Дніпро-Азот" - 83:80 (16:17, 27:23, 16:21,24:19).

БК Київ: Джонс 23 + 15 підбирань, Гудс 17 + 6 передач, Швець 14 + 5 підбирань, Подолян 10 + 4 підбирання, Робінсон 10 + 4 підбирання, Бобров 8 + 1 блок-шот, Сандул 1 + 1 передача.

Дніпро-Азот: Віґінс 20 + 6 підбирань, Тіщенко 15 + 3 підбирання, Балашов 10 + 2 передачі, Зіммерман 8 + 7 передач.

Ренато Паскуалі, головний тренер БК «Київ»Сьогодні ми виграли більше, ніж одну гру. Так, це перша перемога у сезоні. Це вперше, коли українські гравці допомогли команді виграти. Я думаю, що якби дві минулі домашні гри з нами був Джаррод Джонс, то ми б виграли більш як одну гру на даний момент. Джаррод Джонс сьогодні був дуже ефективний, але й українські гравці дуже добре підтримували команду і домогли перемогти. Сьогодні ми змогли подолати перевагу суперника у 10 очок. Дуже вірю в те, що ця гра додасть нам впевненості у собі. Під час останнього тайм-ауту, коли залишалося 3 хвилини до кінця матчу, я сказав своїм равцям, що це саме той момент, щоб двести, що вони справжні бійці. Реакція була правильна, я задоволений, щасливий і думаю, це лише початок.