Please update your Flash Player to view content.
Банер

Новий сайт Палацу Спорту

новий сайт Палац СпортуЗапущено новий сайт Палац Спорту

У четвер, 6 жовтня, було запущено новий сайт ДП Палац Спорту. Інновації та реконструкції у Палаці Спорту не оминули і веб-представництво компанії.

«Ми змінюємося, еволюціонуємо, вдосконалюємося. Палац Спорту, головна спортивна арена країни значно модернізована. Сьогодні столичний глядач має зовсім інший рівень комфорту на арені, можливість насолоджуватися спортивними подіями та музичними шоу на якісно новому рівні. Саме це ми намагалися показати у новій версії сайту», - підкреслив Тарас Шкоденко, директор ДП «Палац Спорту».

«Новий сайт спрямований на більш комфортну роботу користувачів, зручність інтерфейсу та інформативність», повідомив директор з розвитку ДП «Палац Спорту» Влад Кругляков. «Ми очікуємо, що сайт стане новим і зручним каналом спілкування з нашими глядачами. Цьому сприятиме і наша присутність у соціальних мережах», - стверджує Кругляков.

Сьогодні Палац Спорту відкритий до змін. Це проявляється у проведенні змагань як з вже класичних 24 Олімпйських видів спорту, так і з інноваційних та екзотичних спортивних багатоборств. Нова філософія арени втілюється у нових шоу, що пройдуть на сцені Палацу Спорту, із зростаючим рівнем технічних вимог та світового рівня визнання виконавців – «Симфонісіті» Стінга, шоу від Апокаліптики, всесвітньо відома постановка Нотр Дам Де Парі, сімейний Цирк ДюСолеіл та інші.

Ми запрошуємо усіх відвідувачів сайту, фанатів спорту та прихильників відпочинку високого арени брати активну участь у формуванні нового спорту, нового змісту відпочинку - у подальшому розвитку Палацу Спорту.

Шукайте нас також у соціальних мережах facebook, twitter та Вконтакте.

До зустрічі на арені!