Please update your Flash Player to view content.
Банер

Палац Спорту підтверджує свій високий рівень та унікальність!

З 27 по 30 вересня у київському Палаці Спорту відбулися три унікальні події, що подарували не тільки яскраві емоції та незабутні враження столичній публіці, але й в черговий раз протестували та підтвердили високий професійно-технічний рівень найбільшої в Україні критої спортивно-видовищної споруди.

27 вересня відбулася прем'єра мюзикла на льоду «Вогні великого міста», що передбачало заливку та підтримку льодової арени Палацу Спорту. Сучасні технології, що були впроваджені під час останньої реконструкції столичної арени, дозволили вчасно як здійснити заливку високоякісного штучного льоду, так і в над короткий термін (одну ніч!) зробити демонтаж льодової сцени і підготувати арену для наступної події.

Вже на наступний день, льодове покриття було трансформовано в паркетний майданчик, адже ввечері 28 вересня мав відбутися і відбувся матч-відкриття баскетбольної Суперліги сезону 2012/13, столичне дербі між БК «Будівельник» та БК «Київ».

Не встигли кияни відійти від емоцій, що вирували на баскетбольному полі Палацу Спорту, як вже на наступний день майданчик був облаштований під нову подію – Міжнародний турнір "Кубок вірмен України" (29-30 вересня), і на арені Палацу Спорту розмістилися декілька килимів для сутичок з вільної боротьби.

Високий рівень професіоналізму технічних служб, організованість відділів та унікальні технічні можливості київського Палацу Спорту, дозволили у над короткі терміни провести три заходи абсолютно різного, організаційно-технічного характеру. Події відбулися не тільки на належному рівні, але й заслужити високі оцінки як зі сторони організаторів, так і зі сторони гостей, що відвідали столичний Палац Спорту з 27 по 30 вересня.

Прес-служба Палацу Спорту.