Please update your Flash Player to view content.
Банер

В Палаці Спорту відбулася прем'єра мюзиклу на льоду

Мюзикл на льоду “Вогні великого міста” вперше приїхав до Києва і покорив серця столичної публіки!

Десять олімпійських чемпіонів з фігурного катання, сорок п'ять учасників балету на ковзанах, десять повітряних акробатів і десять тонн декорацій - все це дивувало публіку цього вечора на льоду столичного Палацу спорту.

Київський лід хрумтить під ногами іменитих фігуристів, різнокольорові ілюмінації та освітлення створюють казкові малюнки на льоду, музика охоплює фантазію кожного з глядачів і не відпускає до останнього звуку феєричного шоу! Вражаюче, захоплююче, дивовижно!

Шоу "Вогні великого міста" розповідає історію людей, які прагнуть знайти своє щастя в мегаполісі. Якщо одній людині може просто пощастити, то інша змушена самостійно прокладати шлях до успіху і любові. Мюзикл на льоду складався з декількох номерів, кожен з яких розповідав історію міських жителів, героїв яскравого дійства. У шоу взяли участь знамениті російські фігуристи, серед яких:

  • Роман Костомаров.
  • Олексій Ягудін.
  • Антон Сіхарулідзе.
  • Тетяна Навка.
  • Олена Бережна та інші.

Цього вечора, 27 вересня, відбувся єдиний виступ російських фігуристів в Києві. Але його магія лишила настілький яскравий та незабутній слід, що на холодному льоду розтопило серця української публіки і дало змогу сподіватися, що феєричне шоу на льоду "Вогні великого міста" повернеться до України знову, на сцену київського Палацу Спорту.

Фотозвіт шоу можна переглянути в Галереї на сайті Палацу Спорту.