Please update your Flash Player to view content.
Банер

Кубок Спілки вірмен в Палаці Спорту! Звіт

Спілка вірмен України виступивши ініціатором турніру, за підтримки Асоціації спортивної боротьби України зуміла в короткі терміни організувати турнір найвищого класу, що відбувся 29-30 вересня на килимах столичного Палацу Спорту!

Дванадцять країн, а саме: Росія (представлена ??одразу чотирма командами), Вірменія, Азербайджан, Грузія, Молдова, Узбекистан, Франція, Ізраїль, Словаччина та Білорусь привезли своїх кращих борців в Київ.

Традиції київських килимів добре відомі за межами нашої країни, ось уже майже двадцять років в столиці України проходить один з найпрестижніших турнірів сучасності - Київський Міжнародний турнір присвячений видатним українським борцям. Щороку в лютому спортсмени з більш, ніж двадцяти країн приїжджають до Києва, щоб перевірити сили перед Чемпіонатом Європи.

Тому тішить, що тепер українські шанувальники боротьби зможуть відвідувати серйозні турніри два рази на рік. Новий турнір стартував більш, ніж вдало. І, як запевняє голова Союзу вірмен Вілен Шатворян, з кожним роком турнір буде набирати обертів. Вже в наступному році турнір повинен бути внесений до календаря FILA, а отже склад учасників збільшиться в кілька разів. Адже враховуючи солідний призовий фонд, охочих поборотися за Кубок Спілки вірмен більш, ніж достатньо.

Виступаючи на церемонії відкриття турніру, перед тим як вдарити в гонг президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв подякував організаторам турніру та висловив сподівання, що партнерські відносини Асоціації спортивної боротьби України та Спілки вірмен України будуть довгостроковими і плідними.

Варто так, само відзначити, що на урочистому відкритті турніру були присутні безліч високих гостей, серед яких посол республіки Вірменія в Україні Андранік Манукян, режисер зі світовим ім'ям Роман Балаян і багато інших.

Детальний звіт перебігу турніру читайте за посиланням.

Як, резюме, можна сказати, що українські борці покращили свій результат у порівнянні з Київським Міжнародним турніром, що проходив в лютому в стінах того ж столичного Палацу Cпорту, що вже є доброю традицією. Так в цей раз на рахунку вітчизняних спортсменів чотири золоті медалі, дві срібні та три бронзові! Вітаємо!

Асоціація спортивної боротьби України