Please update your Flash Player to view content.
Банер

Прес-конференція БК "Будівельник" в Палаці Спорту

25 вересня в прес-центрі київського Палацу спорту відбулася прес-конференція менеджера БК "Будівельник" Григорія Хижняка та головного тренера команди Айнарса Багатскіса, присвячена початку нового сезону Суперліги України 2012/13. На прес-конференції йшла мова про перший матч сезону, що відбудеться 28 вересня в столичному Палаці Спорту, підготовку, стан команди та цілі, які ставить керівництво перед гравцями та тренерським штабом.

Григорій Хижняк (менеджер клубу): - Вітаю всіх з початком нового сезону. Однією з ініціатив найближчого часу є відкриття клубу ветеранів "Будівельника", який ми пропонуємо очолити Анатолію Івановичу Поливоді, перераховуючи регалії якого можна просто втомитися. На найближчій грі, яка відбудеться 28 вересня ми плануємо підняти до стелі Палацу Спорту майки двох видатних спортсменів - Олександра Білостінного і Анатолія Поливоди. Подібна практика буде продовжуватися на найбільш цікавих матчах, в ході яких і інші легендарні особистості будуть згадані.

Айнарс Багатскіс (головний тренер): - Всій команді вже набридло тренуватися і всі думки лише про найближчому матчі. У нас практично новий колектив і зараз йде його становлення, притирання. 36 днів збору пішли команді на користь, це має згуртувати і дозволити подивитися на гравців у складних ситуаціях.

Повну версію прес-конференції читайте за посиланням...