Please update your Flash Player to view content.
Банер

Беркут розбиває Донбас на арені Палацу Спорту!

У неділю, 16 вересня, у столичному Палаці Спорту відбувся супер матч-відкриття нового хокейного сезону для киян, в якому зустрілися два надпринципові суперники, столичний ХК "Беркут" та донецький ХК "Донбас-2". Столична команда більш ніж впевнено перемогли свого головного конкурента нового сезону ПХЛ - 4:0. Вітаємо!

Столичні беркути не стали відкладати справу на дальню полицю і з перших хвилин насіли на ворота донеччан, і вже на сьомій хвилині зусилля киян дали результат. Завдяки індивідуальній майстерності та наполегливості, шайбу закинув Павло Волчек - 1:0. Відчувши азарт, кияни не збавили обертів і у наступні десять хвилин були закинуті ще дві ефектні шайби, свої моменти реалізували новачок клубу Ігор Гонгальский (з передачі Єлісеєнко, 11 хв.) та словацький легіонер Мартін Кульга (асист Глєбов та Якімович, 15 хв).

Другий період пройшов у рівній, більш силовій ніж технічній боротьбі, про що засвідчив фінальний рахунок періоду - 3:0 на користь киян.

Останній, третій період подарував глядачам велику кількість гострих моментів, у тому числі декілька конфліктів, що ледь не переросли у бійку між хокеїстами. Але нерви саме киян виявилися більш міцними, майстерність яких була реалізована у грі. Мартін Кульга оформив дубль (асист Волчек, Гніденко, 50 хв.)

Таким чином, Беркут на домашній арені розбиває Донбас - 4:0, переписуючи історію протистояння, перегортаючи сторінку минулих поразок. Перемога за Києвом!

Свідками спортивного видовища стали близько 4 тис. глядачів, що відвідали київський Палац Спорту цього недільного вечора!

Прес-служба Палацу Спорту.

Фотозвіт матчу можна переглянути в Галереї на сайті Палацу Спорту.

"Беркут" - "Донбас" 4:0 (3:0; 0:0; 1:0)

"Беркут": Хован. Глєбов - Якимович, Абаєв - Катуліс, Ісаєнко – Побєдоносцев, Петрухно - Чернишенко. Кульга - Гніденко - Волчек, Міхнов - Рамазанов - Недорост, Єлісеєнко - Осіпов - Гонгальський, Торяник - Караульщук - Михайлов

"Донбас": Балабан (Напненко з 15:20). Дидикін - Алексюк, Кроків - Овсянніков, Люткевич - Єсіпов, Паутов - Лемясев. Благой - Анікєєв - Васільєв, Бабинець – Буценко - Д. Ісаєнко, Нікіфоров - Тарасов - Карлін, Німенко - Доніка - Маліновський.

Штраф: 10 - 14

Кидки по воротах: 32 - 25