Please update your Flash Player to view content.
Банер

Маленькі Ейнштейни продемонстрували в Палаці Спорту свої винаходи

28 квітня в столичному Палаці Спорту відбулась міжнародна олімпіада з робототехніки. Загальна кількість учасників – 225, з них в молодшій лізі 135 юних геніїв, в середній 40, а в старшій групі 20. Підготовча група була представлена 30-ма учасниками.

robo2

Всього в олімпіаді було зареєстровано 116 команд.
Переможцем в Старшій лізі став тепер уже триразовий переможець Всеукраїнської олімпіади з робототехніки Олексій Ткаченко. Він також  два рази представляв Україну на Олімпіаді WRO - в ОАЕ та на Філіппінах.
240 школярів взяли участь в  дитячому архітектурному конкурсі "Стадіони майбутнього", що приурочений до Євро 2012.

Було представлено 40 чудових стадіонів. Кожна школа, яка побудувала стадіон, привела з собою потужну групу підтримки, що дало чудовий ефект на презентаціях конструкцій перед журі.
Діти, які побудували найкращі 3 стадіони, отримали в подарунок роботів Mindstorms.
25 дітлахів взяли участь в Міжнародному турнірі з робофутболу WRO Gen II Football

Всього брали участь команди з п'яти країн: Данії (1 команда), Бразилії (1), Південної Африки (1), Росії (6) і Україна (1).

Була розроблена така система відбіркових матчів: у першій половині змагань всі команди, крім української, зіграли по 2-3 матчі За результатами цих відбіркових матчів була обрана одна команда з Росії для участі у фінальних матчах. У фіналі змагалися вже чотири команди (без української). Вони розподілили між собою місця: Omega (Росія) - перше місце, Eriks team (Данія) - друге, Mighty Minds (ПАР) - третє. Останній матч був зіграний між командою - переможцем і українською командою (e-LEMON-ators) - як товариська зустріч.

100 учасників взяли участь в виставці-конкурсі творчих робіт з ЛЕГО. Діти показували такі грандіозні моделі, як колесо огляду, залізна дорога, вантажівки з ЛЕГО в масштабі 1:22.

У конкурсній програмі фестивалю популярністю користувалися конкурси від технологічного партнера фестивалю - Google, а також конкурси від ТС "Винахідник".

ЛЕГО обдарували всіх, Discovery надали подарунки для всіх переможців всеукраїнської олімпіади, а Google - для переможців конкурсу стадіонів.

Атлант вибрав два найяскравіших стадіони і подарував за них школам холодильники.
Кінгстон проводив конкурси для дітей, а МАН розповідав про перспективи наукової діяльності в області робототехніки.
За оцінками всього було 20 000 відвідувачів.

Колектив Палацу Спорту вітає юних переможців, та бажає натхнення в подальших наукових винаходах!:)