Please update your Flash Player to view content.
Банер

Американські шпажисти виграли чемпіонат світу в Києві

14 квітня, в київському Палаці Спорту завершився чемпіонат світу з фехтування. Російські шпажисти посіли шосте місце, перемігши у втішному турнірі поляків - 37:23, але поступившись швейцарцям - 32:45. Чемпіонами світу сенсаційно стали американці, взявши гору у фіналі над французами - 44:37. Бронзу виграли угорці.

fextm

Результати:

Чоловіки. Шпага. Команди. Півфінали. Франція - Італія - ??28:27, США - Угорщина - 11:10. За третє місце. Угорщина - Італія - ??45:37. Фінал. США - Франція - 44:37. За п'яте-восьме місця. Росія - Польща - 37:23, Швейцарія - Венесуела - 34:28. За п'яте-шосте місця. Росія - Швейцарія - 32:45. Підсумкова класифікація. 1. США. 2. Франція. 3. Угорщина ... 6. Росія (Павло Сухов, Антон Авдєєв, Ігор Турчин, Сергій Ходос).

Збірна України у складі Дмитра Карюченка, Анатолія Герея, Максима Хвороста та Богдана Нікішина завершила виступ на стадії 1/16 фіналу, програвши команді Голландії - 39:45 і зайнявши в підсумку 17-е місце.