Please update your Flash Player to view content.
Банер

Третя перемога «Києва» над «Говерлою»

10 березня в столичному Палаці Спорту відбувся матч між БК «Київ», та БК «Говерла» в рамках української суперліги.

154908-bk-kiev-goverla-75-74-superliga

На початку матчу ініціативу в свої руки взяла «Говерла» відірвавшись на 7 пунктів від суперника завдяки Ігору Сільковському, який здобув 5 очок поспіль. Підопічні Віталія Чернія згодом ліквідували відставання, і навіть вирвалися вперед. До кінця першої половини, завдяки активності Брайана Гріна й влучному дальньому пострілу Данте Свонсона, «ведмеді» повернули собі десятиочкову перевагу, однак знову не зуміли її втримати. Таким чином, на велику перерву команди вирушили за рахунку 36-41 на користь «Говерли».

Третя чверть стала вирішальною для обох команд. Команди зрівняли рахунок, і ситуація на полі стада вкрай напруженою. Заключна десятихвилинка минула в затятій боротьбі, але киянам, які внаслідок дальніх пострілів Владислава Подоляна й Артема Швеця повели +6, вдалося вистояти під натиском Брайана Гріна й компанії.

Влучна гра Гарі Ервіна в захисті не дала Данте Свонсону закинути м’яч і зрівняти рахунок на останніх секундах четвертої чверті. Таким чином «Києву» вдалося втримати переможний рахунок 75-74 в матчі з «Говерлою».

Найрезультативнішим гравцем «Києва» став Владислав Подолян, здобувши 21 очко.

Найрезультативнішим в «Говерлі» став Брайан Грін, що  завершив гру із 25 очками й 7 підбираннями в активі.