Банер

«Донбас-2» прямує до чемпіонства

7 березня в київському Палаці Спорту відбувся вирішальний поєдинок між столичним «Беркутом» і донецьким «Донбас - 2».

DSC_0065h

Вже на 16-ій секунді поєдинку рахунок був відкритий гравцями «Беркуту». Закинута шайба викликала багато суперечок серед суддівського складу. Питання зарахування вирішували понад 5 хвилин. Аудиторія безперервно скандувала: «Беркут»! А хокеїсти столичної команди з нетерпінням очікували рішення суддів. В результаті шальки терезів схилилися на користь киян, і взяття воріт було зараховане. Невдовзі «Беркут» закинув і другу шайбу в ворота суперника.

Підопічні Мікульчика мобілізувалися досить швидко, та запал «Беркута» швидко згас на тлі слабкої ??гри в обороні. Ініціативу в свої руки взяв капітан гостей Артем Бондарєв, виклавши класну передачу Анікеєва, який не без допомоги рикошету відправив шайбу в дальню дев’ятку воріт Федорова. Відразу ж було видалення у «Беркута», яке господарі відстояли, але вже в рівних складах Аникеєв запалив світло за воротами суперника. Дмитро Підгурський (головний тренер Беркута Дмитро Марковський, як і раніше, перебуває в лікарні), вирішив замінити воротаря - замість Олександра Федорова вийшов Євген Константинов, якому тут же довелося відбивати булліт. Міхнова проґавили Кеніг та Павло Мікульчик, отже словацькому легіонерові довелося фолити  українського центрфорварда, однак реалізувати штрафний кидок Андрію так і не вдалося.

За такої катастрофічної гри «Беркута» третій період перетворився на формальність, проте ще три шайби глядачі на трибунах київського Палацу Спорту побачили. При цьому донеччани спершу віддали ініціативу супернику, і кияни мали пару хороших можливостей скоротити розрив у рахунку - з відстані метра не потрапив у ворота Волчек, не зумів замкнути простріл партнера Малов. Все ж, свого «Беркут» домігся: Валуй хорошим кистьовим кидком прошив Селіверстова в дальній нижній кут. Ось тільки виграти хоча б період киянам було не під силу - Міхнов, нарешті, став автором гола, першим встигнувши на добивання після свого кидка, а довершив розгром господарів Кокшаров, слідом за Анікеєвим оформивши хет-трик.

«Беркут» завершує сезон домашнім фіаско, але в разі поразки «Компаньона» в серії з «Соколом», збереже за собою бронзові медалі чемпіонату. А ось донеччанам залишається чекати суперника по фіналу, який повинен визначитися в протистоянні двох вищеназваних команд.

Статистика матчу

Беркут - Донбас 3:9 (2:4, 0:3, 1:2)

Шайби: 00:16 Недорост (Сальников, Цуріков) - 1:0; 4:15 Грибанов (Капуш – більш.) - 2:0; 4:49 Анікеєв (Аверкін, Бондарев) - 2:1; 7:05 Аніккєв (Васильєв, Бондарєв) - 2:2; 10:37 Кокшаров - 2:3; 10:58 Бойченко (Пастух, Міхнов) - 2:4; 24:05 Анікеєв - 2:5; 32:40 Кокшаров (Голубничий) - 2: 6; 35:45 Голубничий (Кокшаров, Кровопусков) - 2:7; 52:34 Валуй (Грибанов, Капуш) - 3:7; 53:20 Міхнов (Пастух) - 3:8; 58:23 Кокшаров (Васильєв, Аверкін - більш) - 3:9

Воротарі: Федоров (07:05 - Константинов) – Селіверстов

Штраф: 16 - 14

08:50 - Михнов (Донбас) не реалізував булліт

Рахунок в серії: 0:4