Please update your Flash Player to view content.
Банер

«Океан музики» в Палаці Спорту

18 лютого в київському Палаці Спорту відбувся концерт  гурту «Океан Ельзи» у супроводі симфонічного оркестру Київської опери.

kyiv_orchestra

На жаль, глядачам довелося почекати початку концерту улюблених артистів 40 хвилин, але чекати було варто. З перших хвилин виступу «Океанів» зала наповнилася неймовірною енергетикою та теплом, яке випромінювали артисти. Давно відомі хіти такі як «Холодно», «Я так хочу до тебе», «911» та нові твори гурту розпалювали зал з кожною наступною піснею. Протягом всього концерту з «Океанами» виступав не тільки симфонічний оркестр, але й хором підспівував зал київського Палацу Спорту. Столична арена вже давно не бачила такої кількості глядачів, в залі не було де яблуку впасти. Навіть  партер перетворився на фан-зону, і після відомої пісні «Друг» зала встала і не сідала аж до закінчення виступу. Репертуар складався не тільки з хітів гурту, але й прозвучала відома українська народна пісня «Ой, чий то кінь стоїть» у супроводі оркестру. В такій оригінальній обробці  досі цю пісню ще ніхто не виконував.

«Океан Ельзи» в черговий  раз довів свою віртуозність виконання і оригінальність подачі пісень. Святослав Вакарчук також порадував глядачів декількома творами з сольної програми, чим викликав неймовірну ейфорію у залі. Концерт пройшов на одному диханні, і зала прощатися так просто з кумирами не хотіла. Гурту довелося виходити тричі на біс. Глядачі скандували назви улюблених пісень, і виконавці не змогли відмовити своїм вірним шанувальникам. Вже традиційно останньою прозвучала пісня «Відпусти».

Сподіваємося, що наступний концерт «Океанів» вже незабаром, і ми зможемо насолодитися справжньою майстерністю музикантів.