Please update your Flash Player to view content.
Банер

Україна-Литва 5:1. Переможна хода триває.

10 лютого на головній українській льодовій арені київського Палацу Спорту в рамках хокейного турніру «Єврочелендж» відбулася друга зустріч збірної України, на цей раз суперниками стала збірна Литви. Українська команда з перших хвилин гри захопила ініціативу на арені і перевела гру на сторону суперника.

188915

З самого початку гра пішла в шаленому ритмі, хоча частина першого періоду пішла на притирку команд, глядачі вже й не сподівалися на гол, коли на 15-й хвилині з передачі Олександра Скорохода Олександр Торяник забив першу шайбу в ворота суперника. Потім було ще кілька намагань збільшити рахунок, однак воротар литовської збірної вправно захищав свою територію.

В другому періоді рахунок шайбам, закинутим в складі національної збірної України, поповнив на 11-й хвилині Олександр Побєдоносцев за допомогою передачі Сергія Климентьєва та Дмитра Андрущенка. Однак, на цьому запал спортсменів не закінчився, і вже на 14-й хвилині Павло Борисенко з пасу Сергія Бабинця і Сергія Черненка забиває третю шайбу в ворота збірної Литви. Трибуни вибухнули бурхливими  оплесками, барабанними ритмами і гучними вигуками вболівальників нашої збірної. Однак до кінця періоду не вдалося зберегти перевагу в три шайби над суперником, вже на 40-й хвилині воротар українців Євген Напненко пропустив шайбу від Антона Корнейчука, який вправно обійшов Юрія Наваренка.

Третій період почався  з активних атак підопічних Юрія Хоменка. Вже на 4-й хвилині Сергій Черненко з подачі Шаміля Рамазанова пробив захист збірної Литви, змінивши рахунок на 4:1, а буквально за хвилину Сергій Бабинець, отримавши передачу від Сергія Черненка і Романа Щербатюка, забиває п’яту шайбу в ворота литовської збірної.

Надалі гра вже йшла спокійніше, хоча  в українських хокеїстів під кінець періоду була ще й кількісна перевага, але, на жаль, вони не зуміли її реалізувати.

Ми щиро вітаємо українську збірну з другою перемогою на домашньому турнірі «Єврочелендж» в київському Палаці Спорту і бажаємо перемог і надалі!

Статистика:

Шайби: 05:10 Торяник (Скороход, Ємельяненко ) - 1:0; 30:22 Побєдоносцев (Касянчук, Андрущенко) - 2:0; 33:23 П. Борисенко (Бабинець, Черненко) - 3:0; 36:30 Корнейчук (Кіерас, Крисцюнас) - 3:1; 42:54 Черненко (Рамазанов) - 4:1; 43:44 Бабинець (Черненко, Щербатюк) - 5:1
Воротарі: Напненко - Алейніковас (09:42 - Армаліс)

Кидки: 48 - 22
   Штраф: 8 - 16