Please update your Flash Player to view content.
Банер

Ігри ПХЛ. Сокіл - Беркут - зіграли 3:0

1 лютого у рамках регулярної першості Професійної хокейної ліги на арені Київського Палацу Спорту провели свою шосту гру київські клуби ХК "Сокіл", в якості господаря, та ХК "Беркут".

01.02.2012

Голи:

1:0 Шахрайчук (Харитонов, Литвиненко, 19:54);

2:00 Николишин (Касянчук, 24:49 - мен);

3:00 Черненко (Яковенко, 46:15);

Вратари: Симчук - Хован

Стартовий період зустрічі пройшов досить спокійно і без небезпечних моментів.
Обидві команди діяли  обережно в своїй зоні, намагаючись не давати супернику розвернутися і провести небезпечну атаку. Вже звично Беркут діяв активніше, але при великій кількості помилок. Сокіл вичікував свій шанс у контратаках, який підоспів за шість секунд  до сирени на першу перерву.

Початок другого періоду пройшов за переваги Сокола.
Спочатку кияни втратили шанс реалізувати більшість, а потім вже в меншості підопічні Годинюка піймали на контратаці Беркут,зігравши на добиванні - 2:0! Сокіл досить впевнено контролював гру, повністю переграючи суперника.
Підопічні Марківського розраховували лише на індивідуальну майстерність.

Останній шанс повернутися в гру Беркут отримав на початку третього періоду.
Червоно-біло-сині влаштували справжній штурм воріт Симчука. Надалі Беркут ще кілька разів не реалізував чисельну перевагу. До повного нещастя гостей вже черговий провал в обороні завершився виходом один на один Сергія Черненка. Спроби команди Марківського закинути хоча б гол престижу завершилася безрезультативно.

Підсумок гри: підопічні Олександра Годинюка вп'яте в сезоні обіграли команду Марківського.