Please update your Flash Player to view content.
Банер

Українці проти легіонерів - 14:12. Яскрава гра зіркових команд

Вітаємо шановних вболівальників із першим в історії незалежної України матчем всіх зірок! Спортивне видовище, організоване Професійною хокейною лігою України, подарували безліч яскравих та приємних моментів, максимально проявивши все те, за що ми любимо хокей. Блискуча гра у виконанні обох команд, показова бійка, змагання зі швидкості та вправності і, звичайно ж, драйвовий хокей! Саме цим можна пояснити наповнені вщерть трибуни Палацу Спорту, що у такий святковий вечір зібрав понад шість тисяч вболівальників =)

IMG_2330-2

Фото - Ольга Хрістіч (Хотієнко)

Збірну команду українських зірок очолив тренер київського "Соколу" Олександр Годинюк. Команду легіонерів очолив білоруський тренер "Донбасу - 2" Олег Микульчик.

IMG_2340-2

Перед початком матчу всі бажаючі могли побачити промо відео каналу Хокей, що почав свої  трансляції саме напередодні Матчу всіх  зірок. Гру розпочали виконанням гімну. Після чого перше вкидання шайби виконав генеральний директор ПХЛ Юрій Завгородній.

Вже на другій хвилині капітан української збірної Костянтин Касянчук закинув першу історичну шайбу, але легіонери швидко оговталися. Результатом першого періоду був рахунок 5:4 на користь легіонерів.

IMG_2864

У перерві, як і обіцяли організатори, відбувся конкурс найшвидших хокеїстів, у якому українські зірки довели свою повну перевагу. Роман Благой двічі виграв змагання швидкості у легіонера Бризгалова, потім захисник Кугут у забігу спиною вперед – типовому для захисників у грі – випередив Катуліса, а голкіпер Симчук переміг гостя Донована.

IMG_3109-2

Другий період розпочався з бійки капітана легіонерів Андрія Ніколишина з Костею Рябенко. Капітани від самого початку гри не минали випадку щоб не підколоти жартами один одного, а на льоду просто виплеснули емоції. Покаранням були булліти у ворота команд, але безрезультатні. А на льоду команда легіонерів продовжувала нав’язувати свою гру, і другий період скінчився із рахунком 10:9 на користь легіонерів.

У перерві глядачів розважали рокери гурту White та барабанщики з Ars Nova, та змагання на найбільш дальній кидок від борту арени, у якому переміг росіянин Максим Абаєв.

Вже в останньому періоді українцям вдалося зробити камбек, і повністю проявити свою майстерність. Сальніков, Кіріченко, Касянчук, Рябенко та Бондарєв закинули п’ять шайб поспіль, тим самим закріпивши перемогу своєї  команди – 14:12. Втіхою для легіонерів стала шайба престижу, закинута Катулісом, і перемога у конкурсі буллітів.IMG_3203-2

Кращими гравцями зустрічі були визнані латвієць Катуліс та  капітан української  команди  Костянтин Касянчук, яких Юрій Завгородній нагородив годинниками ТМ Клейнод.

Матч показували канали Хокей та Перший Національний.

Статистика матчу: Команда зірок України — Команда зірок Легіонерів 14:12 (4:5, 5:5, 5:2) Шайби 01:02 Касянчук (Скороход, Сальніков) — 1:0; 02:50 Хомутов (Шарітон, Блінов) — 1:1; 04:32 Абаев (Малов) — 1:2; 08:40 Расулов (Блінов) — 1:3; 10:30 Р. Благой (Вл. Алексюк) — 2:3; 12:30 Катуліс (Валуй) — 2:4; 13:08 Посєвін (Вл. Алексюк, Кіріченко) — 3:4; 15:21 Бризгалов (Хомутов, Катуліс) — 3:5; 19:03 Касянчук (Сальніков, Кугут) — 4:5; 20:23 Касянчук (Кугут) — 5:5; 21:14 Малов (Ісхаков, Мєдвєдєв) — 5:6; 23:52 Бризгалов (булліт) — 5:7; 26:32 Шарітон (Блінов) — 5:8; 30:09 Скороход (Сідоров, Вл. Алексюк) — 6:8; 32:20 Кугут (Р. Благой, Сідоров) — 7:8; 32:44 Мєдвєдєв (Малов) — 7:9; 33:25 Хомутов (Блінов, Шарітон) — 7:10; 38:09 Посєвін (Скороход, Долінін) — 8:10; 39:13 Сальніков (Бондарєв, Касянчук) — 9:10; 41:09 Мєдвєдєв (Малов) — 9:11; 42:00 Сальніков (Долінін, Сідоров) — 10:11; 43:55 Кіріченко (Скороход) — 11:11; 44:59 Касянчук 57(Рябенко, Бондарєв) — 12:11; 50:57 Рябенко (Бондарєв, Касянчук) — 13:11; 54:21 Бондарєв (Р. Благой, Рябенко) — 14:11; 55:27 Катуліс (Ніколишин, Валуй) — 14:12

Голкіпери: Симчук (33:28 — Харітонов) — Зав’ялов (33:28 — Донован)