Please update your Flash Player to view content.
Банер

Фойє Палацу Спорту

ФОЙЄ Палацу Спорту - це великі та просторі приміщення, галереї Вашої фантазії, що дозволяють втілювати найбільш креативні задуми та проекти. У вільні від концертів та спортивних подій дні по всьому периметру фойє першого та другого поверху проводяться виставки та експозиції.

ФОЙЄ ПЕРШОГО ПОВЕРХУ. WELCOME ZONE

Фойє першого поверху – це «Золоті ворота», де через 11 входів усі гості потрапляють до Палацу. На його території знаходяться 7 гардеробів, здатних обслужити 8000 чоловік.

4 hall

 По периметру всього фойє проводяться виставки, або ж фойє виконує свою головну функцію - зустрічає гостей Палацу Спорту. Вони потрапляють всередину через 11 входів, які обладнані сучасною Системою Контролю Доступу (СКД). Ця система призначена для пропуску глядачів за електронними квитками і для контролю кількості відвідувачів заходів, що дуже зручно для організаторів. Також, вона значно підвищує пропускну здатність вхідної групи Палацу Спорту, дозволяючи глядачам та вболівальникам комфортно, без тісняви і вчасно зайняти свої місця.

Новітня Система Контролю Доступу (СКД) дозволяє значно прискорити реєстрацію глядачів на заходи з електронними квитками. Наприклад, рекордна кількість глядачів, що відвідали Палац Спорту, зафіксована на концерті гурту MUSE – 11 200 глядачів - пройшли до зали всього лише за 1 годину.

Крім 11 існуючих входів, є ще 4 VIP входи.

ФОЙЄ ДРУГОГО ПОВЕРХУ. HOSPITALITY

На території фойє знаходяться 6 проходів на 8 секторів Арени Палацу Спорту та 16 буфетів. Фойє другого поверху також використовується для проведення виставок, які можуть бути об'єднані з подіями, що проходять на першому поверсі або бути ізольованими від них. На території фойє можна проводити корпоративні заходи та презентації і навіть організовувати знімальні павільйони з кастинг-румами, як це було зроблено на наймасштабнішому телевізійному проекті країни - Х-Фактор.

secfloor

ПРОПОНОВАНІ ПОСЛУГИ: ФОЙЄ

Фойє - це великі простори, які дозволяють розвернутися Вашій фантазії. Для того, що б Ви могли реалізувати свої найбільш креативні ідеї й починання ми пропонуємо Вам наступний пакет послуг:

1. Забудова виставкових зон будь-яких конфігурацій

2. Оренда плазмових моніторів, розміщених на стінах фойє

3. Організація додаткових зон живлення

4. Установка звукового та світлового обладнання

5. Установка і забудова точок продажів

6. Стюардингу

7. Клінінгові послуги

8. Послуги охорони

9. Wi-Fi інтернет